gry na steam do 10 zł

Nie wszystkie planety mają tyle szczęścia, co Ziemia. W grze Orbt XL od Nickervision Studios gracz może się o tym przekonać na własnej skórze, starając się ocal… Produkcje strategiczne z elementami budowania miast i podbijania innych graczy to już niemal klasyka w świecie gier komputerowych.

Survival horrory można kochać, nienawidzić albo darzyć każdą z tych skrajnych emocji po trochu. Wszystko zależy od tego, jak twórcy podchodzą do budowy klimatu grozy. Jeżeli bowiem uciekają się do egipskich ciemności i okazjonalnych jumpscare’ów, to są to motywy trochę oklepane. Sprawa ma się zupełnie inaczej, gdy pokuszą się również o złożoną narrację i straszenie na płaszczyźnie psychologicznej. SOMA chyba najlepiej łączy te wszystkie elementy i ubogaca je także o filozoficzne hasła oraz jedyną w swoim rodzaju stylistykę podwodnego SF.

gry na steam do 10 zł

No to macie właśnie świetną okazję, by wybrać się do Zony i bezboleśnie odczuć na własnej skórze promieniowanie z czarnobylskiego reaktora. Era 8-bitowa jest już niby dawno za nami, ale niektórzy twórcy nie boją się wracać do przeszłości, a przy okazji ubierać ją w nowoczesne ciuszki. Undertale na papierze wygląda jak gra rodem z automatu, ale w rzeczywistości jest czymś o wiele, wiele większym. To bezczelny żart z growego medium, a jednocześnie list miłosny do niego. Śmieje się z popularnych gamedesignerskich mechanik czy narracyjnych klisz.

Seria Syberia, Still Life i inne gry od Microids – od 1,79 zł – katalog gier twórców kultowych przygodówek. Inne warte sprawdzenia gry to XIII – Classic, Garfield Kart – Furious Racing, Flashback czy Chariot. Divide By Sheep – 4,49 zł – gra logiczna o rzucaniu owcami tak, by nie wpadły w szpony innych zwierząt lub na przeszkody. FRAMED Collection – 7,19 zł – bardzo oryginalna gra logiczna. Pierwsza gra z rozbudowanej serii SteamWorld. Naszym celem jest kopanie w ziemi i sprzedawanie drogocennych surowców.

The Incredible Adventures of Van Helsing – 4,99 zł/część

Znamienny jest niezwykle „burtonowski” klimat produkcji. Choć oceny do najlepszych nie należą, to za grosze dostajemy przyzwoity horror ze świetnym klimatem. Może to nie horror, ale klimat jest dość niepokojący. To kryminalna gra przygodowa, w której poznajemy okoliczności… naszej własnej śmierci.

  1. Polski skarb narodowy wręczony swego czasu prezydentowi Obamie.
  2. Gatunek battle royale w ostatnim czasie jest eksploatowany wręcz do granic możliwości.
  3. Aktualnie redaguje i tworzy treści w dziale publicystyki.
  4. Oczywiście w stawce znajdują się także nieco mniej skomplikowane tytuły nastawione na „odmóżdżenie”.

Nie tak dawno stworzyliśmy dla was zestawienie najlepszych darmowych gier na PC oraz najlepszych darmowych gier na Steam. Co, jednak jeśli zdecydujemy się poświęcić na zakupy aż 10 złotych? W takich okolicznościach platforma należąca do Valve zaoferuje nam kilka naprawdę ciekawych tytułów, w których będziemy mogli spędzić trochę czasu. W ramach niniejszego zestawienia przybliżę wam pięć gier kosztujących mniej niż 10 złotych, które najprawdopodobniej są najlepsze w całej ofercie Steama.

zł i ani grosza więcej! Najlepsze oferty na tanie gry Steam w sklepie Kinguin

Wiecie, gdzie jeszcze możecie bawić się w niczym niepohamowaną rzeź i to na jeszcze większych obrotach? Marka ta zasłynęła właśnie z tego, że daje multum różnych możliwości na terroryzowanie NPC oraz wysadzanie elementów otoczenia. A „trójka” to dla wielu najbardziej spektakularna odsłona w historii. W aplikacji Steama tę ofertę znajdziecie w tym miejscu. A jeśli nie jesteście zdecydowani na zakup, zawsze możecie sprawdzić demo w tym miejscu.

gry na steam do 10 zł

Jedną z nich jest Druid, czyli przedstawiciel podgatunku Metroidvania wykorzystujący przestrzeń 2D i 2,5D. Twórcy tego tytułu reklamują go jako pełną łamigłówek grę przygodową o charakterze eksploracyjnym. Oczywiście pamiętajmy, że ceny w klepie platformy regularnie się zmieniają ze względu na różnego rodzaju promocje oraz wydarzenia specjalne.

Lepiej kupić pakiet za 10,78 zł i zaoszczędzić 3,60 zł. Na sam koniec przygotowałem dla was bardzo specyficzną produkcję. Clock Simulator to bowiem nic innego jak… symulator zegara. Aby stać się tym niezwykle przydatnym narzędziem, wystarczy klikać w ekran, co sekundę.

Portfele przygotowane? Nawet, jeśli nie są wypchane gotówką, nadal możecie kupić świetne tytuły nie wydając majątku.

Tylko pamiętajcie, że Gaben i spółka nadal nie umieją liczyć do trzech – a ta kolekcja sprawi, że BARDZO zapragniecie, by wreszcie nauczyli się rachować… PayPal nadal jest konkurencyjny w przypadku zakupów kryptowalut Stanowczo nie, na co dowodem jest poniższa lista. Znalazło się na niej 15 pozycji, które dorwiecie na Steam Winter Sale 2022 za mniej niż 10 złotych.

Rok 2024 w grach, IT i popkulturze. Co nas czeka? [OKIEM REDAKCJI TesterGierPL]

Niemniej w tym rankingu uwzględniam tylko i wyłącznie „standardowe kwoty” za gry, czyli te nieobjęte żadnymi rabatami. Co więcej, pod uwagę wziąłem tylko https://www.dowjonesrisk.com/gold-weekly-review/ i wyłącznie polskie ceny ustalone przez Valve w złotówkach. Cóż, wszystko wydaje się jasne, więc można już przejść do właściwej części tego tekstu.

Poniżej znajdziecie dziewiętnaście najciekawszych gier RPG, które możecie kupić na promocji. Gry nie muszą być drogie, aby sprawiać graczom ogromną satysfakcję. To chyba najlepsza okazja na Steamie podczas zimowej wyprzedaży. „Pomarańczowa skrzynka” jest jak kompaktowa Biblia dla fanów gier firmy Valve Software. The Orange Box zawiera obie te pozycje – wraz z obydwoma dużymi dodatkami do HL2, czyli Episode One i Episode Two. Siedem złotych powinno się zapłacić bez mrugnięcia za każdy z elementów tego zestawu z osobna – a co dopiero za wszystkie razem!

Klasyczne „erpegi” nie były przepełnionymi widowiskową akcją przygodami, ale nieco bardziej taktycznymi i powolnymi tułaczkami. Nie zmienia to jednak faktu, że miały one swój urok i do dziś mogą się pochwalić wiernym gronem fanów. Duża w tym zasługa ulepszeń i udogodnień zawartych w edycji rozszerzonej dzieła. Koniec grudnia to idealny czas, aby doszczętnie opróżnić swój portfel i dlatego Valve ochoczo przybywa z pomocą! Wyprzedaż pełna jest mniejszych lub większych obniżek, przy czym każdy powinien znaleźć coś dla siebie, nawet największe marudy.